Jedině on 


Prosinec 2009

10. prosince 2009

10. prosince 2009 v 17:54 | Kačenka:-*
Ahojky... Takže.. Dneska jsem udělala nový vánoční dessing... Pracovala jsem na něm asi půl hoďky... Ještě to nějak vylepším a bude to snad dobréé... Doufám, že se aspoň trošku líbí ? Mě docela jo... není to nejhorší si myslim... Je to provní dess, kterej není růžovej:-D
Do Vánoc zbývá 14 dní a já pořád nemám nakoupený žádný dárky... Mám akorát 3 dárky.. a ty jsou pro rodiče, ale to je hrozně málo... Pro každýho chci mít tak 3 alespoň.. Nevim kde na to vezmu peníze a ani nevim, kdy bude čas... Pro miláčka taky ještě nic nemám:-( jsem to pořád odkládala na poslední chvíli a teď mám zase naspěch...:-( snad to nějak stihnu... Zrovna dneska jsem si byla vybírat ve městě hadry, co chci pod stromeček.. No říkám vám:-D už to chci nosit:-D těšim se moc..:-)
Jinak dneska je to 4 měsíce co jsem s mým miláčkem:-) ale nebyli jsme spolu... :-( musel jít do práce... tož to jako docela naštvalo.. Ale zítra u něj budu asi spinkat takže to bude dobré:-) Doufám, že mi to maminka povolí... Jinak v sobotu mě veze do Strak... Musim si koupit ještě nějaký botičky:-) a nechám si udělat nehty... asi... abych je měla na vánoce:-))
¨Jinak škola úplně na pytel... Samý testy a zkoušení... Nevim co se mám učit dřív... Jinak je mi krásně:-) Dneska jsem psala čtvrtletku z angličtiny:-( asi tak za 3 no... snad..:-) Tak já letim... papááá :-***

Nejkrásnější citáty o lásce

2. prosince 2009 v 13:53 | Kačenka:-*
♥-Dvě krásná slova skrývá srdce mé, jedno je láska a druhé jméno Tvé. Slovy lze těžko vyjádřit touhu, lásku a cit. Lepší je Tě tu mít, obejmout a políbit.!1123!!1123!

♥-Jsi má láska jediná, s Tebou všechno začíná. Když mne líbáš krásně, dlouze, podlehl bych ihned touze. Držíš mou ruku ve své ruce, jsme dva, ale máme jedno srdce.!1123!!1123!

♥-Kdyby polibky byly vodou, dal bych Ti moře. Kdyby bylo objetí lístkem, dal bych Ti les… a jestli je láska život, pak já dám Ti svůj.!1123!!1123!

♥-Chtěl bych na ústa Tě líbat, chtěla bych v náručí Tvé být, do oči celý den se Ti dívat a v obětí s Tebou o našem štěstí snít.!1123!!1123!