Jedině on 


5 Typů chlapů, kterým se radši vyhnout!

9. října 2009 v 13:51 | Kačenka:-*
Každá z nás má za sebou možná několik nepovedených vztahů, dokud nenašla toho pravého. Pokaždé se poučíme, že maminčina mazánka ani gamblera už ne, ale pokaždé přijde někdo nový, o kterém si myslíme, že je dokonalý. Jenže, co když je tam zase nějaké to ale?
(klik na CČ)

Odhalte je hned!
Pokud už několikátý váš vztah ztroskotal na tomtéž, přesně víte, před čím se mít na pozoru. To, že nový objev v několika rysech až příliš připomíná vašeho »ex« prokouknete velice snadno - když jen trochu chcete. Sama totiž víte, jak se dají jeho nedostatky kamuflovat a jak zavádějící může být první dojem z jeho chování. Nenechte se obalamutit svůdným pohledem nebo galantním chováním a pusťte na první rande i trochu neromantické kritiky. Nechcete přeci žít v bludném kruhu! Vězte, že s následujícími týpky to nikdy nebude to pravé ořechové...


Pusťte k vodě: Macho
Macho bývá často zpočátku velice šarmantní, dokáže nám lichotit a umí se chovat. Jenže pak začnete poslouchat jeho názory, začnete zjišťovat, že si na vás dělá skoro právní nárok a už je po idylce. Machistovi se rozhodně vyhýbejte, pokud jste sebevědomá a nezávislá žena, která nestojí o roli puťky v domácnosti.


Zapomeňte na: Nevěrníka
Udělal to jednou, podruhé a pak jste to už přestala počítat. Sice se pokaždé omlouvá, miluje vás a nechce o vás přijít, ale máte zapotřebí, aby z vás pokaždé, když je s jinou, dělal blbce? Pokud vás nerespektuje dostatečně na to, aby vám byl věrný, pak na něj raději zapomeňte. A jestli máte takové neblahé tušení, že by vás mohl podvádět, ale vy si to pořád nechcete připustit, raději si ho proklepněte a zjistěte, jak to je. Abyste nakonec neskončila jako ta, které se směje a kterou zároveň lituje celé okolí


Pusťte z hlavy: Nekňubu
Jste sice dominantní v každém vztahu, ale co je moc, to škodí. Plánovat denní program nejenom sobě, ale i svému partnerovi je dost otravné. Dokážete si pak takového člověka vážit? Pokud na vás váš sladký (ale úplně neschopný) partner závisí, zkuste si ho představit jako manžela. To byste pak musela mít o jedno dítě míň než plánujete, abyste zvládala péči i o něj.


Dejte košem: Workholikovi
Je sice hezký, bohatý, ale vidíte ho vůbec někdy? Pokud se nyní dokážete smířit s vaším poněkud volnějším tempem, budete schopná se s ním smířit i později, až budete starší nebo budete chtít mít děti? Uvědomte si také, že workholik tu nikdy pro vás nebude, když budete mít problémy nebo krizi. Raději si nechte zajít chuť a hledejte někoho, kdo si bude pamatovat den vašich narozenin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama