Jedině on 


Říjen 2009

Diaz - nechci tě ztratit

31. října 2009 v 12:13 | Kačenka:-*
Kámoš složil písničku pro jdnu holku, tak jí sem dám :-) napište komentář co si o ní mslíte :-) podle mě krásnýýý :-):-)


10 věcí, které ti nesmí chybět v kabelce

31. října 2009 v 12:05 | Kačenka:-*
1. Klíče → Občas se hodí, mít se jak dostat domů, ne? :)
2. Zrcátko → Můžeš si zkontrolovat třeba stav očních stínů :)
3. Kosmetika → Rozmazali se ti oči? Co teď?
4. Vložky nebo tampony → Všechny máme své dny... :)
5. Hřeben → Můžeš si rozčesat vlasy, třeba když ti je rozházel vítr :)
6. Žvýkačky → Svěží dech se hodí vždycky, fakt při spoustě situací :)
7. Mobil → Co když bude chtít tvoje kámoška zrovna pokecat? :) A nebo, ještě horší věc - Co když tě bude chtít tvůj kluk pozvat na rande? :)) Nebo si jím taky můžeš přivolat pomoc!
8. Deodorant → Asi víš, že pot moc nevoní xD
9. Propiska → Třeba na zapsání adres, icq, telefonů, ...
10. Peněženka s penězi → Penízky se hodí, může se tu naskytnout i nečekané pozvání...

Barbie styl

31. října 2009 v 12:03 | Kačenka:-*
Být Barbie není tak snadné jak se zdá.Nadruhou stranu to je rozkošný ... =)
Každý styl má své pro a proti.

31. září

31. října 2009 v 11:59 | Kačenka:-*
Ahójec...
Omlouvám se, že jsem dloouho nepřidávala, ale vůbec nebyl čas.... Ani nálada nebyla nějak nejlepšíí... Všechno se nějak sypalo... Ale teď už je to lepšíí... Do školy toho mám na pondělí moc... musím napsat slohovku... Příběh ze životaIndeed *2316* Slohovky mi nikdy nešly... 1107
Včera u mě spala Helíí... Zase prdel jak cip1107 Smáli jsme se totálním kavinám.. A byla jsem včera u miláčka.. !1123! Koukali jsme na hříšný tanec Nemálo jsem brečela.... Ale tak co... Hlavně že jsme všichni zdraví.... A šťastníí.. 684 Jdu přidat nějaký článek, ať se to tu trošku oživý.... Jinak jse si všimla, že někteří Sbčka vůbec neobíhají... Nebo aspoň nepíšou komentáře... Což mě docela mrzí No nic... Tak se zattím mějte... Papinky Zamilovaný *5186*Zamilovaný *5186*

Video pro miláčka

19. října 2009 v 13:14 | Kačenka:-*
Dám sem video, co jsem udělala miláčkovi:-) Kdyžtak odkaz TADY ! :-)

MILUJI MOC!:-*

19. října

19. října 2009 v 13:03 | Kačenka:-*
Ahojky, omlouvám se za to, že jsem teď fakt dlouho nepsala, ale kvůli škole nebyl čas skoro na nic..Indeed *2316* Jinak víkend byl pěkně nabytej... A hlavně strašně krásnej icon_35.gif image by Salisko Dneska píšu proto, že jsem nešla do školy... Bolí mě strašně v krku a ucho.. !1421! Polykat nemůžu, mluvit pomalu taky ne.. Njn Miláček mě nakazil..1107 Dneska se budu odpoledne učit... Mám toho nějak moc... Takže jdu oběhnout SBčka:-) Mějte se krásněZamilovaný *5186*

+Fotka

Nothings gonna change my love for you

9. října 2009 v 14:32 | Kačenka:-*
:-*:-*:-*

Jak ukončit vztah ?

9. října 2009 v 13:53 | Kačenka:-*
Letěla jsi na něj celé měsíce před tím, než tě pozval na rande. Přátelé si o vás mysleli, že se k sobě prostě dokonale hodíte. Stali jste se nerozlučnou dvojící a život bez něj si nedovedeš představit.
Ale v poslední době se něco změnilo a ty si nedokážeš představit další život s ním. Máš pocit, že už ho nemiluješ. Je to jen těžko k uvěření, že bys chtěla ukončit vztah, na němž ti tak záleželo.
Ukončení vztahu - dokonce i problematického - může být velmi těžké a bolestné. Ještě jednou se proto zamysli nad tím, co chceš udělat.
Nešlo by to vyřešit?
Zjisti, co přesně ti vadí. Když jednou najdeš příčinu nespokojenosti, můžeš se rozhodnout, zda-li chceš vztah urovnat nebo ukončit. Určité záležitosti jdou řešit - třeba to, že bys chtěla trávit víc času také s přáteli. Jiné problémy vyřešit nejdou - např. když tvůj přítel umírá žárlivostí.
Konec
Pokud se rozhodneš pro rozchod, budeš to muset svému příteli říct. Rozmysli si, kdy a jak mu to sdělíš. Pokud se na něj hrozně zlobíš (např. jsi zjistila, že se za tvým zády schází s jinou), počkej s rozchodem až se uklidníš.
Rozchody řeš osobně
Vztah je sice možné ukončit po telefonu nebo e-mailem, ale osobní rozhovor je citlivější a mnohem důstojnější. Sejděte se na klidném místě, kde vás nikdo nebude rušit. Nerozcházej se s ním na večírku nebo v přeplněné restauraci. Trapné výstupy mohou vypadat efektně pouze v televizi, ale jistě ne v reálu.
Mluv pravdu
Mluv pravdu a jdi přímo k věci. Jasně řekni, že chceš ukončit váš vztah. Nedávej mu dvojsmyslné signály, protože potom nebude vědět na čem s tebou vlastně je. Uvědom si, že nemusíš nikoho obviňovat ani se hájit. Nezapomeň, že jsi ho kdysi měla velmi ráda a i když se teď chová neúnosně, pořád má city.
Překonej to
Ukončit vztah kvůli někomu jinému může být poněkud ožehavé. Pokud tvůj (teď už bývalý) přítel toho druhého zná, měla bys mu o něm možná říct. Možná ho tím v daný okamžik zraníš, ale ušetříš mu nepříjemné překvapení, až by se o tom dozvěděl od kamarádů. Pokud tvou novou lásku nezná, nic mu říkat nemusíš. Váš vztah skončil a s kým se nadále stýkáš je pouze tvoje věc

Jak odpálkovat kluka ?

9. října 2009 v 13:53 | Kačenka:-*
Kluk: Je tahle židle volná?
Holka: Je, a ta moje bude taky, jestli si přisedneš.

Kluk: Vidět tě nahou, umřu štěstím!
Holka: Vidět tě nahého, umřu smíchy.

Kluk: My jsme přece v baru za stejným účelem!
Holka: Jasně, jdeme sbalit nějaké roštěnky!

Kluk: Neviděli jsme se už někde?
Holka: Je to možný, dělám recepční na klinice pohlavních chorob!
Kluk: Pojedeme k tobě nebo ke mně?
Holka: Oboje: každý k sobě!

Kluk: My jsem se už někde viděli?
Holka: Jasně, proto už tam nechodím.

Kluk: Pro tebe půjdu až na kraj světa.
Holka: A můžu tam do tebe strčit?

5 Typů chlapů, kterým se radši vyhnout!

9. října 2009 v 13:51 | Kačenka:-*
Každá z nás má za sebou možná několik nepovedených vztahů, dokud nenašla toho pravého. Pokaždé se poučíme, že maminčina mazánka ani gamblera už ne, ale pokaždé přijde někdo nový, o kterém si myslíme, že je dokonalý. Jenže, co když je tam zase nějaké to ale?
(klik na CČ)

Miláček

8. října 2009 v 17:56 | Kačenka:-*
Fotky s miláčkem :-**

8.října 2009

8. října 2009 v 17:42 | Kačenka:-*
Ahojky, omlouvám se, že jsem delší dobu nepřidávala, ale byla jsem většinou s miláčkem,!706! nebo toho bylo hodně do školy... Teď by měl být víkend trošku volnější, tak udělám možná nový dess a přidám nějaký články (styly, příběhy, básničky, citáty apod.) 925
V pondělí jsem měla školu do půl druhý, ale zase nultou hodinu :-( A nultou a první tělocvik, ta učitelka nás chce snad zabít... Jsme běhali jak nejací trotlové a já už úplně nemohla.. Byla jsem fakt hodně vyřízená...1369
V úterý škola do půl 3.... Jsem myslela že tam zcvoknu... Středa ještě horší... škola do půl 4... Byla jsem zkoušená z ekonomiky... v úterý jsem se na ní učila 4 hodiny... a stejně mi učitelka dala za 3 :-( docela to naštvalo... Ale snad to nějak opravim... Dneska škola v pohodě... Neměli jsme žádnýho supla nic, všechno jak má být !706!
Jinak jsem celý víkend byla u miláčka a máme hafec fotek :-) pak sem udělám článek a pár jich přidám...!706!
Jinak mám nové SB -> TU!!! :-)
Tak se zatím mějte 11101110

2. října

2. října 2009 v 12:30 | Kačenka:-*
No ahóóójky Smíšek *3168*
Tak co, jak se máte? Co škola?
Já úplně teď v klidu... všechno... až na tu školu, z ní už bláznim!1114! Totálně hodně učení tam je, pořád po nás něco chcou Smíšek *3168* Už abych odsaď vypadla jako.... Jinak známky mám zatím docela v pohodě... Teprv jedna koule Smíšek *3168*
Dneska mi přijede miláček 11231123 Strašně se na něj těšim, i přes ty hovadiny co dělá !1421!
Maminka jde teď do práce, takže celej den zas volnej byt....Smíšek *3168* Hmmmm...Smíšek *3168*
No nic, přidám nějaký články a dneska na to peču... chci jít ven Smíšek *3168* Tak se majte krásně !1091!